0 212 483 73 03
Bizi Takip Edin:

Geomes Mühendislik Hizmetleri

 

 

Geomes Mühendislik Hizmetleri 2012 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde KOSGEB desteği ile kurulmuş akademik bir firmadır.

Sahip olduğumuz akademik bilgi birikimi ve tecrübemizle, harita mühendisliği alanında uygulanan mühendislik ölçmeleri konusunda hizmet ve danışmanlık vermekle birlikte, mühendislik problemi olarak ele aldığımız yazılım çözümlerimiz ile farklı sektörlere de hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

 

Demiryolu Ölçmeleri başta olmak üzere, Deformasyon Ölçmeleri, Karayolu Ölçmeleri, Kontrol Ölçmeleri, Yüksek Binaların Hareketlerinin İzlenmesi, Barajların Güvenliğinin Sağlanması, Hidrografik Ölçmeler, Rölöve Ölçmeleri gibi tüm Mühendislik Ölçmelerinde, konumlandırma ile ilgili tüm uygulamalarda söz sahibi olan;

Mühendislik ve diğer sektörler için yazılım geliştiren;

Akademik uzmanlığıyla problemleri analiz eden, sistem geliştiren, çözüm üreterek sektörün beklentilerini karşılayan, hizmet ve danışmanlık veren, ülkemize ve topluma yarar sağlayan lokomotif bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

 

Mühendislik Uygulamalarında, analiz eden, sistem geliştiren ve çözüm üreterek hizmet ve danışmanlık veren, Türkiye’de öncü şirket olmak, uluslararası alanda çözüm ortağı olmaktır.

  • Addres : Yıldız Teknik Üniversitesi, Teknoloji Geliştirme Bölgesi
    B2 Blok No: 117 Davutpaşa, Esenler / İstanbul
  • Telefon : 0 ( 212 ) 483 73 03
  • Fax : 0 ( 212 ) 483 73 04
  • Email : bilgi@geomes.com
Bizimle İrtibata Geçin

© 2012. «Geomes Mühendislik Hizmetleri». Tüm Hakları Saklıdır.